[]

Yazlık kedisi kışın nasıl hayatta kalıyor? (fotoğraflı)

Yazlık sitelerden birinde yaşıyorum üç ay kadar. Burada yazın her evde mangal yapılır fakat kışın in cin top oynar. Bildiğim kadarıyla kimse kalmıyor burada. Hep müstakil evler var, ısınmak sorun.

4 - 5 yıl önce çok güzel bir kediyle tanıştım. Bahçede takılırdık, arada yemek verirdim. Geçen sene bir ara ortadan kaybolmuştu ama bu sene hep bizim bahçede. Hatta günün 15 saati çiçeklerin altında veya sandalyenin üstünde uyuyor.

Çok da güzel bir kedi. Dışarıda yaşayan diğer kedilerin aksine kilosu yerinde, tüyleri tertemiz, hiç sağlık sorunu yaşadığını görmedim.

Kışın ne yapıyor, nasıl hayatta kalıyor bu kedi? Hiç avlandığını da görmedim. Ev kedisi gibi bir şey.

Fotoğrafları:
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com
eksiup.com

 
Çok güzelmiş, keşke evinize alsanız...


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (25.09.20 17:48:09) 
birebir ayni kediden bizde var :) yer şile. bugun kucuk bir yilan yakalamis kerata. getirip kapiya birakmis. manyak bisey. kisin komurluk gibi yerlere siginiyorlar.


  • tunaktunaktun  (25.09.20 18:10:30) 
oralarda yaşayanlar restoranlar çöpler bir şekilde buluyorlar yolunu. burnunda mantar var sanırım bu arada.


  • argent dawn  (25.09.20 18:54:53) 
bizim de benzer, sitedeyiz ve illaki etrafta yaz kış kalan birileri mutlaka oluyor ve onlara doğru yanaşıyorlar. bu arada biz de kışın kalacağız, pandemiden dolayı bu kış yazlıklar tam olarak boşalmayacak muhtemelen.


  • surprise  (25.09.20 22:38:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.