Internet adres karışıklığı

Türk telekom fiber hattı bağladı internet geldi.
Lakin şöyle bir durum oluşmuş.

Müşteri hizmetlerini arayıp adres bilgisini sorunca alt kat çıkıyor. Muhtemelen de alt katta ben çıkacağım. Ama modem ,telefon, hız met.numarasi hepsi benim bilgilerim. Yani modemin bağlı olduğu telefon ve hizmet numarasi benim adına.

Bunu turk telekoma sordum. O dedi santraldeki bağlantıdan kaynaklı düzelmesi sor. Bir sıkıntı olmaz dedi.

Benim de hız sevmedigim şeyler ama duzeltiremedim.

Ilerde bir sıkıntı çıkar mı?

Yani alt kat ödemez ise haciz olur siber suç olur bana gelirler mi?

bazen kullanılan kapı numaraları ile mernis nvi kapı numaraları farklı oluyor. genelde dükkanlar sayılmadığı için bu şekilde. telekom firmaları da nvi adres kodundan işlem yapıyor. bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. ad soyad belli sonuçta. eski evimde bende 7 numarada otururken 4 numara görünüyordu faturada.

  • delidir yakalayin  (25.09.20 15:01:02)
yukardaki arkadaşın dediği gibi; resmi adres ile fiiliyattaki numaralar aynı olmayabilir. böyle bir binada oturmuştum ve sıkıntı yaşamamıştım.

  • fever  (25.09.20 15:16:48)