Ford K mi, uno mu?

Ya da 30.000-40.000 tl bandinda baska hangi araba?
Yeni ehliyetim oldugu icin, carpip surttugumde icimin yanmayacagi, ucuz bir araba almak istiyorum. Sanirim bu piyasada suan alabilecegim en uygun arabalar da bunlar.

Sizler ne onerirsiniz arkadaslar?
Bir de otomatik vites dusuk fiyatli ve alinabilecek araba onerileriniz nelerdir?
Tesekkurler

Hemen bir duzenleme yapayim. Otomatik vites bu fiyatlara olmak zorunda degil. Zaten anladigim kadari ile de yok. Dusuk butce ile otomatik vites hangi araclari onerirsiniz. Tesekkurler tekrar:)

ford k

  • since1907  (25.09.20 13:22:45)
Ford Ka kronik sorunları olan bir araç. Direkt çıkarın listeden. Bu fiyat bandında otomatik bulmak pek mümkün değil.

Palio olabilir. Benzinli 2002-2004 arası. Dizelin bakımları daha zor ve maliyetli. Bu yaşlarda ve bu fiyat bandında alacağınız araçların abs, airbag, esp vb donanımları olmayacak.
  • the coon  (25.09.20 13:25:51)
Temiz ford k veya opel tigra

  • kanlakarisikyagmur  (25.09.20 13:30:07)
renault twingo

efsane otesi bi arabadir. ama temizini bulmaniz lazim.

ford k yanina yaklasamaz
  • foster  (25.09.20 13:30:25)
ben uno diyorum, adi daha sempatik.

  • ateistanbul  (25.09.20 13:39:44)
Palio, siena, hyundai matrix,colt.

  • nickimin hakkini veremedim  (25.09.20 13:58:22)
Temiz bir palio bakılsa daha güzel olmaz mı ? otomatikleri de var speedgear diye ama biraz araştırmak lazım.

  • infernalcadre  (25.09.20 14:52:21)
otomatik vitesi olsun istiyorsan proton. tek kapı 315 ler var.

ama ford mu uno mu dersen, hemen satmak istersen uno. yada tipo.
  • lostys  (25.09.20 15:18:16)
Ford k nin ustasını bulamazsınız. Bozulunca yapacak kisi yok. Uno ise başa bela bi araçtır. Eski bi kia picanto ya da pslio alin.

  • luluki  (26.09.20 07:00:18)