tüm iphone rehberim silindi imdat!!

selamlar dun telefonu bıraz toparlayım dedım. daha onceden de cok kez kullandıgım mess cleaner appi ile benzer foto numaraları falan bırlestırıyordum.

kendı numaramda ıkı kere kayıtlıydı rehberde goruyordum hep. biri nicknameim ki tüm apple, icloud, mail hesabım bununla kayıtlı bırde ısımsız sadece numara. birlestir dedim rehber gitti mk!

iclouddan rehberı gerı yukleme yapım dedım son yedek 23 eylul. 6 saatten uzun surdu ve hata verdı. apple destek ile gorustum. 21 eylulu denedık bu kez geri yukleme 5 saat oldu hala devam edıyor ısliyor gıbı gorunuyor ama emınım hata verecek yıne.

sonra macbooka ne olur ne olmaz dıye yedek aldım. bundan oncekı son yedek de 27 subat yazıyor macte.

ben bu rehberı nasıl kurtarırım nolur yardım edin, iş telefonumdu yuzlerce musterının kaydı gıttı :(

Bu arada 2TB icloud alanım var 6 aydır. yazıklar olsun gelmıcekse verdıgım para.

telefon rehberini icloud'da tutmuyor muydunuz? yedek varsa bir şekilde hallolur dert etmeyin.

  • ozdek  (25.09.20 12:18:43)
icloudu kullanan uygulamalarda kısıler takvımler notlar mesajlar saglık vb hepsı yedeklenıyordu.

  • zenc  (25.09.20 12:28:16)
Apple destek ile konuşabilirsin ama bence hayata yeni bir başlangıç için güzel bir fırsat. Hiç peşine düşmezdim.

  • toucheamore  (25.09.20 12:43:35)
böyle uygulamalar kullanmamanı tavsiye ederim.
numaraları da gmail'e senkronize edersen iyi olur.
ben icloud'a da çok güvenmiyorum.
  • yetkili birine benzeyen abi  (25.09.20 13:19:21)