kulak kanalına girmeyen bluetooth kulaklık arıyorum

bu tipin tam adı ne bilmiyorum, earbuds olduğunu zannediyorum ama earbuds yazınca da istediğim sonucu elde edemedim. şu urbanears veya marshall minor ii gibi veya pro olmayan airpods tipinde, kulak kanalına girmeyen kulak içi bluetooth kulaklık önerilerinize açığım. urbanears'ın dandik olduğunu, hemen bozulduğunu duydum. minor ii'nun da kulak içine giren plastiği çıktı, çok uzun ömürlü gibi gelmedi o yüzden. airpods'u kullananlar memnun mu, öneriyor musunuz? volume ayarları, şarkı geçmek gibi komutlar kolay mı? bisiklet sürerken kullanılabilir mi mesela? başka önerilere de açığım. 1000tl'ye kadar bütçem var

airpods pro harici size uyar gibi.
airpods 2 diyorum çünkü siri desteği var. ama bisikletle giderken yolda bağırmak çok makul olmuyor. şarkı listesini ve sesi ayarlayıp pedallıyorum. ses ayarı siri ya da iphone ile yapılabiliyor sadece. şarkı geçmek kulaklığa 2 kere vurarak olabiliyor ama yine bisiklet kullanırken elini bırakıp kulağına 2 kere tap yapmak çok mantıklı olmayabiliyor.

  • ozdek  (25.09.20 11:58:45)
airpods 2 iyidir.

  • fever  (25.09.20 12:06:00)
marshall ben de kullanıyorum ve airpods önermem. en azından bana çok yetersiz geliyor ses kalitesi airpods'un. skullcandy ultra push'u inceledim en son ancak ses kalitesi bakımından o da tavsiye edilmemiş. crusher serisinden sonra fiyasko diyorlar :(

bose soundsport'a bakıyorum birkaç gündür. ucundaki plastiği çıkıyor mu bilmiyorum ancak bir göz atabilirsiniz.

ben de aynı şeyi arıyorum çok uzun süredir ancak bulamadım. lütfen silmeyin duyurunuzu belki güzel bir öneri veren çıkar.
  • sele zeytini  (25.09.20 12:22:32)
@sele zeytini baktım bose soundsport'a, şöyle bir video buldum: youtu.be kulağın içine girerken rahatsız etmediğini ve farklı boyutta uçlarla geldiğini söylemiş videonun sahibi. ben ikna oldum gibi yine de biraz daha araştıracağım. ayrıca biraz daha bakınırken JBL Tune T220 TWS Bluetooth diye bir model buldum. bu da aradığımız şeye uygun görünüyor ama ses kalitesi hakkında bir bilgim yok

  • klenda  (25.09.20 12:40:06)
freebuds 3 kullanıyorum, kulak içine giren bir silikon parçası yok. kendi şekli kulağa uygun bir plastik.

ben çok memnunum. pahalı kulaklar bile kulağımı acıtırken bunda hiç sorun yok.
  • prodeq  (25.09.20 12:46:17)
@klenda, www.youtube.com şu videoya da bakabilirsiniz detaylı inceleme için. herkes oldukça rahat olduğunu söylemiş tüm incelemelerde ancak benim alıp veremediğim kulaklık uçlarında bulunan plastiklerle :) kulak kanalına girenleri de bu yüzden kullanamıyorum sanırım inanılmaz rahatsız ediyor.

bahsettiğiniz jbl'i incelemiştim, yorumlar kötü genellikle. siz de bir bakın isterseniz yorumlara.
  • sele zeytini  (25.09.20 12:49:08)
BackBeat Fit 2100

  • birdenbire  (25.09.20 23:37:57)