Yağsız peynir

36 kilo verirken bile light ürünlerin yüzüne bakmamış ben şimdi yağsız/az yağlı süt ve süt ürünlerine mahkum oldum. Yalvarıyorum bana lezzetli ve az yağlı peynir önerin çünkü dolapta 4 farklı markanın light beyaz peyniri var ve hepsi iğrenç.

yağsız denediğim ürünlerin tadı iyi değildi. alışmaya çalış veya peynir yeme.

  • sutlu nescafe  (25.09.20 11:15:58)
Yağsız lor yerken pesto sosuyla karıştırarak yiyordum. Pesto sosunu da evde kendim tuzsuz, sarımsaklı, çok az zeytinyağı ile hazırlıyorum. Otlarla yiyince anlaşılmıyor tadının kötü olduğu.

Ya da omlet yaparsanız yumurtaya ekleyebilirsiniz.
  • jazzabel  (25.09.20 11:46:22)
Migrosun kendi Az Yağlı Beyaz Peyniri
Düşük yağ mükemmel lezzet. Haftada 1-2 kutu alıyorum eve

  • helena  (25.09.20 11:47:09)
Simdi aklıma geldi, aktif spor yaptığım dönem 150gram lor, bir tatlı kaşığı salça, 4 yumurtayı tavada çorba gibi karıştırıp yiyordum. Üzerine de kuru nane ve fesleğen. Nefis oluyor asla tadı gelmiyor.

  • jazzabel  (25.09.20 11:47:59)
Deneyeceğim, hepsini deneyeceğim ama nane, salça, sarımsak da tüketemiyorum onlarsız deneyeceğim dostlar..

  • loverdose  (25.09.20 11:49:58)
Dostum ketojenik beslen boyle seylerden kurtul. hem de islenmis gida yememis olursun.

  • tezek  (25.09.20 12:13:22)
Ya ketojenik beslenme çok zor her şeyden önce ama benim mide rahatsızlıkları nedeniyle yağı azaltmam gerek ondan keto bana uymuyor.

  • loverdose  (25.09.20 16:33:06)