[]

Kariyer.net Online Mülakat Tel'den Yapılabilir Mi?

Online mülakat için bir firma link atmış. Kariyer telefon uygulamasından girebilir miyim? Laptop da var gerçi ondan da girebilirim ama herhangi bir kabul et butonu bulamadım. Saati geldiğinde otomatik mi açılıyor? Bu cahili aydınlatın lütfen.
 
saati geldiğinde otomatik açılmaz orada bir link vardır, saati geldiğinde linke tıklayıp toplantıya girersiniz.

telefondan da olur ama laptoptan daha iyi olur, öncesinde kamera ve mikrofonunuzun çalıştığından emin olun. iyi şanslar.
  • benaslinda  (23.09.20 11:41:54) 
Link ne linki?

Skype mı, Teams mi, Zoom mu?

Linke göre uygulamayı önceden telefonuna indirmen gerekir. Bunlardan biriyse telefon ile girersin uygulamasını indirerek. Kariyer.net'in böyle bir toplantı olayı yok bildiğim kadarıyla.
  • himmet dayi  (23.09.20 11:44:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.