[]

Alibeyköyden Nişantaşı Acıbadem

Merhaba, Alibeyköy'den Acıbadem Hastanesine toplı taşımayla nasıl gidebilirim
 
Nişantası Acıbadem Hastanesi


  • Semi  (22.09.20 22:05:17) 
acıbadem fulya hastanesi ise alibeyköy stadından 49 otobüsüne binip şişli merkezde inip 26b fulya mahallesi otobüsüne biniyorsun

goo.gl
  • nahtoderfahrung  (22.09.20 22:10:10) 
26b saçma sapan bir otobüs; 10 senedir fulyadayım, 10 kere görmemişimdir, ona güvenmezdim ben olsam, çok seyrek geçiyor.
başka da toplu taşıma yok zaten oraya, şişli merkeze gelip taksiye binmek en mantıklı seçenek. ya da 15 dk yürüyebilirsin, yokuş aşağı zaten.

  • Bruce  (22.09.20 22:29:53) 
şişli merkezde inip ortaklar caddesi üzerinden 15dk yardırabilirsin, yokuş aşağı bu yol.

Ya da beşiktaşta inip ıhlamurdere caddesi üzerinden 15-20 dk yürüyebilirsin, bu yol çok hafif yukarı eğimli.
  • mg3929  (22.09.20 22:47:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.