Barbekü Sosu - Hardal ve diğer soslar

Barbekü Sosu - Hardal ve diğer soslarda hangi markaları tercih ediyorsunuz? Gerçi ketçap ile mayonez kullanmıyorum. Annem ara ara patates ve köfte yapıyor. Sade güzel oluyor ama bazen sos aradığım oluyor. Hangi markayı tavsiye edersiniz?

calve ve heinz

  • sutlu nescafe  (22.09.20 18:15:34)
Barbeku sos icin HP bbq.
Heinz’in american burger sosu cok iyi.

Ben bu ikisini kullaniyorum yalnizca.
  • invictae  (22.09.20 18:18:39)
hp classic bence patates için en iyisi. ama daha kallavi bir barbekü sos için(sandviç ya da etlerle yemelik) rufus teague honey sweet bbq ülkede bulunan en iyilerden. carrefoursa gurme'lerde var.

çok hardalcı değilim ama dijon seviyorum daha çok. migros'taki maille dijon favorim.
  • Bruce  (22.09.20 18:22:21 ~ 18:23:21)
Heinz aliyoruz.
Bazen rende domates kullanarak domates sos yapiyoruz.

  • nax  (22.09.20 18:36:46)
Ben heinz ve hp seviyorum ama en son ikea’nın soslarını aldım hoşuma gitti baya.

  • jazzabel  (22.09.20 18:42:33)
Bbq için hp, taneli hardal edmond fallot, dijon için maille. Kalan tüm soslar heinz.

  • irene  (22.09.20 19:13:14)
Bbq için HP’den başkası yalan. Hepsini denedim. HP’nin de 3 çeşidi var yeşil olanı en iyisi.

  • jamiro  (22.09.20 21:34:55)