Bu araba alinir mi sizce ne diyorsunuz

www.sahibinden.com
F/p olarak uygun gibi geldi.. bu aciklamalardaki degisen/oynanan parca cok sorun olur mu? Yoksa alasim var bu arabayi ne diyorsunuz

pert arabayi toplamış satmışlar. uzak durmak lazim.

  • helenart  (22.09.20 12:00:51)
  • tahtakafa  (22.09.20 12:40:10)
Kaput, tavan, bagaj orjinal bunlar önemli. Arka kapılar ve bi arka çamurluk da orjinal.

Aslında niye tersten bakıyorum ki, sadece 3 parça boya var ve kritik parçalarda değil, rapordakinin haricinde bişey yoksa alınabilir. @Helenart neden pert dedi araca anlamadım?

Fiyat model km karşılaştırması yapmadım, sadece kaportayı değerlendirdim.
  • John Bloor  (22.09.20 12:44:59)
İyi görünüyor, görünenin dışında bir şey yoksa alınabilir.

  • but that was just a dream  (22.09.20 15:41:35)
Araç şaselerden darbe yemiş kaynak var, bu haliyle hava yastığı açılmaması mucize olur.

2 hasar kaydı var biri hasarsız ne olduğu belli değil. Son anda vazgeçip özel servisde aracı toplanmış olabilirler.

Expertiz tarihine bakılınca 2019 tarihi görülüyor ki 4 senedir bizdedir yazıyor bu arada biz dediği kim tam al satçı ağzı.

Özet olarak araç pertten toplanmış
  • Fritz-X  (22.09.20 15:44:58)
Raporun altındaki yazıyı okumamışım, podye ve şasede kaynak var yazıyor.

  • John Bloor  (22.09.20 16:15:42)
pert arabayı toplamışlar +1

alacaksanız götürün adam akıllı bir ekspere. orada zaten almamanız gerektiğini söylerler.

fiyat zaten çok düşük. acilmiş de bilmem ne. laf.
  • avianthem  (22.09.20 17:34:23)
Tesekkurler panpiler!

  • Sebastian  (22.09.20 23:10:32)