[]

iş görüşmesinde şu olay neye yorulur

maaş beklentisinden sonra bir aşama daha var yurtdışındaki genel merkezle görüşme var dediler. önceki görüşmelerde böyle bir şeyden bahsetmemişlerdi. maaşı çok bulsalar ya da beni beğenmeseler böyle demezlerdi herhalde diye düşünüyorum. bir de şirkette bağlı olacağım adama yakın birine de çok beğendik shortliste aldık demişler. ne demek bu şimdi? son görüşme 2 hafta önce oldu hala ses yok.
 
Sirket buyukse ve pozisyon nispeten kidemliyse bu surecler uzun surer genelde. Uluslararasi sirket ise Turkiye'deki gibi "tamam pazartesi basla" olmuyor pek. Eger ilk gorusmelerde elenmediyseniz tabii ki bu iyiye isaret. 2 hafta biraz cok hic ses cikmamasi icin, en azindan randevu verilmesi lazim bence, 2-3 satir bir email atabilirsiniz bir gelisme var mi diye.


  • fortisvita  (21.09.20 20:25:55) 
İlk iki görüşmeyi aynı hafta yaptık iki hafta önce oluyır ı da. Ay sonunda bitiricez süreci demişlerdi. Yerine aradıkları kişi yurtdışına gidecek belki aynı anda çalışmak istemşyordur da o yüzden bekletiyorlar diye düşünüyorum ama bilemedim.


  • condom kurşunu  (21.09.20 20:34:03) 
Tamam o zaman zaten sure vermisler ay sonuna kadar. Surecin sonuclanmasi ile sizin baslangic tarihiniz de ayni olmayacak muhtemelen o yuzden yurtdisina cikacak sahisla alakasi olmayabilir. Kaldi ki bence onunla ayni anda calismaniz herkesin yararina cunku size gosterebilecegi bir ton sey olacaktir.


  • fortisvita  (21.09.20 21:12:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.