[]

Alsancak izban/hocazade camii çevresinde leziz yemek?

Birkaç gün tam bu noktada kalıyorum. Çok pahalı olmamak şartıyla ne denesem? Söğüş, kokoreç, kumpir, pizza, dürüm, noodle, tavukçu veya aklıma gelmeyen şeyler de olabilir.
 
kıbrıs şehitlerinde sakoshi noodle var, uygun fiyatlı küçük bir yer. sushi ve dumpling de yapıyorlar.


  • ofelia  (21.09.20 18:41:00) 
chicken


  • kanlakarisikyagmur  (21.09.20 20:19:16) 
Zeynel Ergin Gevrek Fırını
Tarihi Alsancak Söğüşçüsü
Pizza Locale
rePUBlic
  • fotrsapka  (21.09.20 21:17:38) 
Yemek şu an aklıma gelmedi ama yemek sonrası kahveyi içeceğiniz yeri ben tavsiye etsem?
Hocazade cami durağına birkaç yüz metre mesafede brothers coffee var, ana cadde üzerinde hemen görülüyor zaten, arkas'ın karşısı. Kahveleri leziz, özellikle cortado'yu çok iyi yapıyorlar.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (21.09.20 21:26:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.