android tv için film dizi izleme uygulaması

bizim evde 7 8 yıllık yarı akıllı bi smart tv vardı lg marka. yakın zamanda amazon prime video türkiyeye gelince eski model olduğundan kullanamıyoruz diye xiaomi tv stick aldım android tv olarak kullanmaya başladım. gayet güzel işimi görüyor.

ama onun dışında telefondaki ya da pc'deki gibi stremio, popcorn time tarzı programlar yükleyip hariçten film dizi falan da yükleyeyim istedim. uygulamalarda aratınca stremio da, popcorn time da çıkmadı.

kodi ve torrentium tv diye 2 uygulama buldum kurdum ancak işleyiş sistemini anlamadım. ikisine de add-ons yükleyemiyorum. uygulama üzerinden add-ons yükleme kısmı yok yalnızca yüklü olanları düzenlemeye izin veriyor ama en başta nasıl yükleyebileceğimi çözemedim. hariçi bir usb belleğe indirip onu mu tv'ye takıp kullanacağım ve neye göre indireceğim mesela hiç anlamadım.

bunları kullanmayı bilen ya da daha zahmetsiz bu tarz uygulamalar önerebilecekler varsa şimdiden teşekkür ederim.

Bence hatalı bir seçim olmuş, günümüz için oldukça güçsüz bir cihaz. Kodi çok kastırır, artık alternatifi çok fazla.

Google play cihaza göre filtreleme yapıyor o yüzden aptoide market kurup oradan indirebilirsin.

tr.aptoide.com
  • kimlanbu  (21.09.20 11:40:44)
stremio beta.

  • sparkle kiddle  (21.09.20 14:19:03)