evde spor yapmak

amacım sağlık ve fit bir vücut.

evde yapılabilecek ne varsa ekipmanını da alıp yapabilirim.

tek sorunum ne yapacağımı bilmemem, önerebileceğiniz güzel bir kaynak var mı?

Cinsiyetin nedir? Nasıl bir vücut istersin? Hangi sporu yapmak istersin? Sorular sorular

  • ruhen hastayim ben  (21.09.20 00:08:48)
Erkek olduğunuzu ve kas gelişimini hedeflediğinizi varsayarak, youtube da alfa diye türkçe bir kanal var. Bir çift dumbell ile yapabileceğiniz ve her bölge için yaklaşık 10ar dakika süren, gayet etkili bir antrenman serisi var. Kısa süreli olması motivasyonunuzu kaybetmemenizde de faydalı olacaktır.

  • glavina  (21.09.20 00:12:18)
erkeğim. karın, göğüs, omuz ve kolları yani üst tarafımı şekle sokmak istiyorum.

senelerdir her gün koşuyorum ve bisiklet kullanıyorum. alt tarafım gelişti ama üst tarafım o kadar ham ki vücudumu açmak için şu an gittiğim fizik tedavinin 14 seansının 4 seansını neredeyse sadece katılaşmış omuz ve belimi açmak için harcadılar.
  • tempor  (21.09.20 00:28:54)
Eger hicbir ekipman istemiyorsaniz vücut agirligi ise
You are your own gym guzel bir kitap ve uygulama.
Sizi belli sure idare eder.
  • logisticsmanager  (21.09.20 00:41:24)
elinin altında youtube var hala kaynak soruyorsan birkaç kere yapar sıkılır bırakırsın. Öyle kaynakla maynakla olacak iş değil bu. Hevesin olsa kendin yoktan var ederdin zaten. Hiçbir şey aklına gelmiyorsa aç ekşi sözlükte başlığı oku. Üzgünüm ama gerçek bu. Boş heves. Bari boşuna para harcayıp ekipman alma.

  • zoghurt  (21.09.20 02:07:57)
Barfiks demiri ve atlama ipi. Sıkılırsan boşa harcama olur ondan fazlası.

  • arnold schwarzeneger  (21.09.20 11:59:20)
iki tane 10 kg dambıl al. tercihen döküm.

youtube'a "dumbell home workout" yaz. hoşuna gidenleri yap.
  • tabudeviren  (13.10.20 14:50:36)