[]

korsan hazineleri gerçekten var mı?

gerçek hayatta saklı şehirler, puzzle'la açılan gizli geçitler, korsan adaları falan bulabilir miyiz?
 
Google earth ün ortaya çıkması ile bir çok yeni keşifler yapılmakta. 2018 mozambik'te bir dağın tepesindeki düzlükte orman keşfedilmiş ve bilinen tarihte insan oğlu ilk kez oraya ayak basmış.

yani dünya üzerinde ve altında daha bir çok keşfedilmemiş yerler, uygarlıklar saklı olması muhtemel.

işin puzzle konusuna gelirsek; olması muhtemel
  • janavarorion  (21.09.20 00:22:48) 
aramak lazım.


  • fezagezgini_4  (21.09.20 00:23:21) 
Hazine olması mümkün. Ama büyük ihtimalle bir yerlerde gömülüdür. Uncharted 4 benzeri bir şey olması zor. Gemilerin batması nedeniyle okyanusların dibinde altın, gümüş olduğunu söyleyebilirim ama kanıtlayamam.


  • dissendium  (21.09.20 00:26:24) 
Var tabii ki defineciler boşuna mı uğraşıyor sanıyorsunuz ;)


  • acebi  (21.09.20 01:30:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.