[]

Airbnb onay bekliyor?

İlk defa kullandığım için işin içinden çıkamadım. 2017'den bir üyeliğim varmış. Nüfus cüzdanımı ve anlık fotoğrafımı kimlik onayı için gönderdim ama hala bekliyor.

Rezervasyon iptali olmayan bir eve rezervasyon yaptım,

"Rezervasyonunuz için 
1 işlem yapılması gerekiyor
Rezervasyonunuzu tamamlamak için e-postanızı kontrol edip kimlik belgenizin size ait olduğunu onaylayın."

Diyor. Böyle bir mail gelmedi. Ne yapacağım, para çekmedi, iptal edemez miyim şu an?

 
Biraz sabret. Yarım saat önce mi gönderdin? 1 gün önce mi gönderdin? Geçen hafta mı gönderdin? 1-2 gün bekle. Acelen varsa iletişime geçmeye çalış belki öne alırsın. Yoksa zaten seni yakın zamanda doğrularlar. Ya da doğrulamazlar.


  • i ve been mistreated  (20.09.20 20:54:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.