Paypal ile satış yapmak için yurtdışına gitmeden banka hesabı açmak

Alıcılar paypal ile ödemek istiyor, biliyorsunuz türkiyede yasaklı. Yurtdışına çıkmadan bunu aşmanın yolu var mı? Almanyada paypal ile ilişkilendirebileceğim bir banka hesabını almanyaya gitmeden açmak gibi.

Bir akraban senin ya da daha temizi kendi adina bir hesap acabilir. Sen de yeni bir pp hesabi alip ona baglarsin. Ama para tr'ye gelmez direkt, birinin havale yapmasi lazim.

  • Avoiding The Puddle  (20.09.20 16:45:01)
(bkz: estonya'nın e-oturum vermesi)

artık gitmeden de e-residency alıp banka hesabı (dolayısıyla sonra paypal) açılabiliyor diye duymuştum. Tabii orada şirket kurmanız lazım.
  • nhk ni youkosu  (20.09.20 17:44:50 ~ 17:45:10)
Ben 2 sene kadar önce online bir şeyler satın almak için ingiltere üzerinden üye olmuştum. Haritayı açtım bir yer seçtim, posta kodunu girdim vs nasıl olduysa başardım ve iş bankası kartımı da kaydettim.

VPN ile bu şekilde paypal UK sitesinden deneyebilirsiniz ama ticari faaliyet ve para giriş çıkışı durumlarında hesap doğrulama muhabbetine girerse sözüm yok.
  • Novice  (21.09.20 11:07:30)