[]

Acnemix'in kıvamını tutturamadım :(

Merhabalar,

Aldıktan sonra karıştırılarak kullanılan bu sivilce ilacının kıvamını tutturamadım ne yazıkki ve topak topak oldu. Çöpe atmak istemiyorum acaba kurtarmanın bir yolu var mıdır? Ekşi Sözlük'te ocakta kaynatıp tekrar kullananlar olmuş. Ama bu ilacın karıştırıldıktan sonra buzdolabında saklanması gerekiyor. O yüzden kaynatmak içeriğine zarar vermez mi? Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.


 
Benim de kullandığım bir krem, bazı kutularda tutturamiyorum. Ama bir problem değilmiş, öyle de kullanılabiliyor, karıştırıp kullanın. Pütürlü olsa da etkisi kaybolmuyor.


  • bitse de gitsek  (20.09.20 13:37:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.