Bu bir tv mi?

Selam.

1: bu bir tv mi.
2: bunum güç kablosu nedir? Dc 12 yazıyor. Elektrikçide falan var mıdır.
3: bunun scart girişi var. Kablo aldım taktım scart’ı. Diğer ucu da scart onu da teledünyaya taktım. Anten kablosu teledünyaya takılı. Çalışır mı.

Tşk.

hizliresim.com

*Bu bir Tv Tuner'i olmasaydı monitör derdik lakin var tuner'i o sebeple tv.

*Adaptörünün soketi biraz değişik gibi 4 pinli bir konnektör gibi gözüküyor model adı ile bir arama yapın isterseniz. Standar barrel plug olsaydı polaritesine dikkat edip herhangi bir elektrikçiden alabilirdiniz ama buna tam emin olamadım.

*S video, Composite girişleri gözüküyor scart da var diyorsunuz. Bunların hepsi analog girişler teledünya'nın analog çıkışı varsa bu üçüne de bağlayabilirsiniz çalışır.

Ya -1. kanal AV ya da RGB'dir ya da menüden ulaşıyorsunuzdur, o şekilde görüntüleyebilirsiniz harici cihazı.
  • hedep  (19.09.20 22:39:31 ~ 21.09.20 22:56:38)
evet tv.

15 inch milenium serisi sanırım.
220/12 v adaptör ile çalışıyor.

letgoda bundan satan 3-4 arkadaş var. letgo hesabınız varsa doğrudan onlara mesajla sorun dilerseniz hepsini.
  • la traviata  (19.09.20 22:41:08)
200-300 tl miş ADAPTÖRÜ :) tv tamircisine sordum. Bu da yüksek amperli özel yani bunun adaptörü. İntetnette de bulamadım zaten. Bi iki tane buldum satıcı uyumlu değil dedi.

  • the real brad pitt  (22.09.20 14:46:06)