[]

laptop - ssd

9 senelik dell 5110 dizüstüm var.
www.hepsiburada.com

ssd almak istiyorum ama önce size fikir danışmak istedim.
240gb ssd alıp, mevcut 500gb harddiski caddy ile kullanmak mı?
www.hepsiburada.com
(hangi caddy alacağımı da pek bilmiyorum, boyutları farklıymış)

yada direkt 480gb-500gblık ssd alıp sadece sdd ile devam etmek mi?
www.hepsiburada.com

 
eski disk gereksiz yere güç çeker ve yavaş çalıştığı için 2. disk olarak bile kullanmanı tavsiye etmem. direk 480 gb toshiba vey samsung al.


  • walter white kilikli  (18.09.20 22:41:06) 
480 gb ssd alıp içine takmak, çıkan hdd için de harici hdd kutusu alıp external usb hdd yapmak.


  • kibritsuyu  (19.09.20 07:33:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.