[]

Saç dökülmesi için Proscar kullananlar

yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, hiçbir sorun yok, saç dökülmemi nerdeyse 0 a indirdi ancak son 1 haftadır yine beter dökülmeye başladı. 2 güne 1 içiyorum hapı ve 5 e bölüyorum. hap sıcaktan etkilenip etkisini mi kaybetti sizce sorun nedir? çünkü son 3 haftadır bulunduğum bölge felaket sıcak ve nemli. kullananlar yardımcı olursa sevinirim.
 
Minoxidil ve finasteride kullanımında bu tip döngüler oluyor, saç forumlarında bakabilirsiniz. Belli zamanlarda ilacın etkisini yitirdiğindeb bahsediliyor. n

Sıcaklık ve nemle çok da ilgisi olduğunu sanmıyorum. Kullanan çoğu kişi zaten 5e ya da 4e bölerek kullanıyor. Belki buzdolabında saklamak bir çözüm olabilir? Bu arada hem 5e bölüp hem de iki günde bir içildiğini duymamıştım, bayağı az bir doz kullanıyor olmalısınız. Belki de dozu arttırmak gerekiyordur. Doktor tavsiyesinde kullanıyorsanız bir danışın isterseniz.
  • hair freak  (19.09.20 10:10:09 ~ 10:10:22) 
mevsimsel. çünkü mevsim değişiyor.


  • neseli portakal  (19.09.20 10:31:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.