Yuh çok kilo almışım

Geçen sene diyetisyene gittim 100 kilo civarındaydım. 127 olmuşum 1 sene de. 130a dayandık. Acil bir önlem almalıyım dimi? Bana akıl verin.

Boy:1.82

Az ye reyiz. Bol su iç. Bi de günde 5 km yürüdün mü toparlarsın yakında

  • glamdr1ng  (18.09.20 19:21:24)
Diyetisyen doğru hareket olur. Hedefin min.100 olsun yine. Demek verebiliyorsun, iradene hakim olabiliyorsun, vücudun da müsait. Devam o zaman.

  • pass  (18.09.20 19:22:07)
evet acil önlem almalısın
az ye. bu kadar basit

  • dafuq  (18.09.20 19:39:23)
Diyetisyene gittikten sonra ne oldu? Eger surekli kilo alma durumu varsa "3 ay diyet yapayim" kafasi her zaman daha yuksek kilolara donmeye mahkumdur. Yemek aliskanliklarini degistirmek lazim.

  • fortisvita  (18.09.20 20:05:27)
surdan bakin, obese oluyor sanirim www.nhs.uk

  • neverletyougodown  (18.09.20 20:08:50)
@fortisvita diyetsyenden memnun değildim. Verdiği liste iki 10 kilo verdim. Sonra ben bu listeyi kendimde uygularım neden para veriyorum dedim. Sonra listeyi uygulamayı bıraktım. Yeni diyetisyen buldum ama gitmedim. Çünkü gittiğimde kan değerlerimi görmek isteyecek ve ben asla aç karınla kan veremiyorum. Öyle saçma bir döngüye girdim. Kan değerlerime bakmayan birini bulursam yine başlayacağım

  • top_secret  (18.09.20 20:14:49)
50 kilo fazlan var. yemegi azalt, ekmek, makarna, pilav, seker gibi seyleri birak, bol bol yuruyus yap.

  • cooperr  (18.09.20 20:27:32)
120 kilo bir hanım kızımızın (boy 1.47) 99a inmesine yardımcı olup, çok şımarınca bırakmıştım. Yap dediklerimi hatırım için yapıyor moduna girmişti.
Şekeri bırakacaksın, spora başlayacaksın, if yapacaksın. Bu üçünü harfiyyen yaparım diyorsan birkaç püf noktası daha verebilirim.

  • Mirket  (18.09.20 20:57:12)
ketojenik diyet araştır. inanılmaz tok tutuyor, hızlı sonuç veriyor, beyin olarak çok zinde oluyorsun, uykuların verimli hale geliyor.

  • prodeq  (18.09.20 21:28:51)
aralikli oruc. hem yapmasi kolay, hem de hizli sonuc veriyor.

  • damba  (18.09.20 21:35:10)