[]

Güzel sanatlara hazırlık özel öğretmen arıyorum

Merhaba
Üniversiteye hazırlanan kardeşime, güzel sanatlara hazırlanması için özel öğretmen arıyoruz. Biraz dikkat dağınıklığı var. Kafasına yatacak, genç, daha önce de ders vermiş, hatta öğrencileri sınavları kazanan birilerini arıyorum.

Özel kurs kurumları istemiyorum. Hem sevmiyor hem de şu pandemi dönemi riskli.

Mesaj atarsanız sevinirim.

 
Hangı branş güzel sanatlar yazmışsınız yalnızca.

~Şehir yazma ihtiyacı duymayan muhteremleri ben default olarak İstanbul varsayıyorum :D
  • hedep  (17.09.20 20:04:20 ~ 18.09.20 16:20:14) 
Hem onu hem de varsa şehir tercihinizi yazar mısınız?


  • Kediyi üzdün  (17.09.20 22:29:36) 
Hem onu dediğim bölüm oluyor :)


  • Kediyi üzdün  (17.09.20 22:29:58) 
İstanbul ve grafik tasarım ya da animasyon düşünüyor kendisi.


  • makarnacanavari  (19.09.20 21:37:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.