[]

İzmir otel

Dostlar merhaba,

Yarın İzmir’de olacağım. 1 gün kalmam gerekecek gibi. Otel önerileriniz var mıdır? Ucuza kaçmasına gerek yok, güzel ve butik bir otel olabilir. Bir de özellikle araba park yeri olsun.

Teşekkürler

 
swiss otel'de vale de var 700TL.
anemon otel 200tl civarı.
kilim otel 400tl civarı, kordonda ama bu fiyata değmez
ramada iyi 300tl ama parkı var mı bilmiyorum.
ibis otel kıbrıs şehitlerine yakın, ortalama bir otel. Yakınlarında açık ve kapalı otopark dolu.

en temizi google'a izmir basmane oteller yazıp aratmak. Adını duymadığım uygun fiyatlı oteller de gördüm. Dikkat et, çok ucuz da olmasın, malum amaçlı otellerden olabiliyorlar.
  • kimlanbu  (17.09.20 14:50:08) 
Hilton da kalabilirsin. Şehir merkezi + manzara. 28. kat tavsiyemdir.
Max 400 tl kral gibi odada konaklarsın.

  • kanlakarisikyagmur  (17.09.20 15:05:19) 
Yarın Wyndham'da kalacagım çok ucuk fiyat değildi.


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (17.09.20 15:16:11) 
Hiltonun bazı odalarında hala eski mobilyalar var, belirtin muhakkak yeni oda olsun diye bir de manzarası güzel ama camları çok pis. Rezervasyon esnasında camların da temizlenmesini istiyorum derseniz temizlerler.


  • irene  (17.09.20 16:10:51) 
ramada. denize sıfır dersen izmir palas


  • mikahakkinen  (17.09.20 16:54:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.