[]

Pegem'in denemeleri zor mu?

Geçen gün KPSS ÖABT için denemesini aldım, 10 - 15 yanlış çıkınca şaşırdım. Şimdi geçen yıllarda çıkan sorulara bakıyorum çok kolay geldi.

Genelde zor mu oluyor Pegem? Son hafta çalışmaya başladığım için anlayamadım, sanırım biraz detaylı ve yanıltıcı sorular içeriyor.


 
öabt'yi bilmiyorum ama gy gk'de 30'lu branş denemleri orta-zor arasıydı, türkiye geneli denemeleri ise kolaydı.


  • tabirimekruh  (17.09.20 13:43:10) 
Hangi bölüm?


  • westblack  (17.09.20 13:44:02) 
İngilizce öğretmenliği


  • hadi ya la  (17.09.20 13:48:18) 
Hocam ÖABTde ayarı yok pegemin. Bir deneme çok kolay bir deneme çok zor. Tg denemeleri nispeten daha kolaydır ve aynı seviyededir ama. İngilizce alanını çok bilmiyorum ama bildiğim 2-3 alan için böyle olduğunu söyleyebilirim.


  • westblack  (17.09.20 13:50:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.