[]

Siyah Sakali Gri Yapmak

Selamlar,

Mumkun mudur?

Internette video bulamadim. Az once konustugum kuafor mumkun olmadigini soyledi. Sakali beyaza cevirmek, bunun icin de amonyakli agartici kullanmak gerektigini, bunun da cok riskli bir islem oldugunu soyledi.

Her zaman sakalimi kesen berber de riskli bir islem oldugu icin yapmadigini soylemisti.

Gorunen o ki, sakal boyamak zor bir is.

Sakalini boyayan kimse var mi aranizda?

 
Saçımı zamanında çok fazla beyaza ve griye boyatan kadın olarak,

Yapılacak işlemin adı bleach+Gri boya. Kıl yapısı kalınlaştıkça boyamak zorlaşıyor kuaförün riske girmemesi normal.

Bleaching beard diye ararsanız örnekler var. Kötü olursa kesersiniz zaten
  • jazzabel  (18.09.20 09:21:52) 
Anladığım şu:
Siyah sakalda gri rengi elde edebilmek için oksidan ile beyaza yakın (açık sarı gibi) bir renge kadar açılmalı. Bu da cilt sağlığı açısından riskli olduğu için hiç kimse denemiyor.

Şimdiye kadar bulabildiğim en iyi örnek bu:
www.youtube.com

@jazzabel'in de dediği gibi beard bleaching kelimeleriyle aranarak bilgi bulunabilir.
www.youtube.com
  • pantepember  (19.09.20 13:25:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.