[]

Uçakta kedi götürmek

İlk yolculuk olacak. Sadece aşı kartı yetiyor mu? Bazı yerlerde sağlık raporu da demiş ama aşı kartı ve sağlık karnesi yeterli mi?
 
Nereye gideceksin?
Aşı karnesinin son bölümünde "şu tarihe kadar seyahati uygundur" gibi bir bölüm oluyor. Veterinerin orayı imzalaması lazım.

  • himmet dayi  (16.09.20 19:52:58) 
ulkelerin farkli talepleri olabiliyor, havayolunun call centerina mutlaka danış, havayoluna ve ulkeye gore degisebilir


  • alttaraf  (16.09.20 23:46:49) 
Şehiriçi yolculuk olacak


  • six packsiz  (17.09.20 07:19:41) 
Kuduz asisinin yapılmış olmasina bakiyorlar. Hekimden seyahat edebilir diye bir yazi alirsaniz guzel olur, ücretsiz alabilirisniz.
Bazı veterinerler para istiyor, o paragöz hekimden koşarak kaçın lutfen.

  • puhununbet sesi  (17.09.20 19:10:08) 
Götürecek kişiler soft case denilen şeffaf çantalar harici thy ile seyahat edemeyeceklerini bilmeliler. ben eski tip ile gittim ve kabul edilmedi zar zor oradan satın almak zorunda kaldım.


  • six packsiz  (26.09.20 16:42:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.