[]

72 saat geçmesine rağmen covid test sonucum çıkmadı

112 yi arasam bilgi verirler mi? İşten haber bekliyorlar. Sonucumu nasıl öğrenebilirim?

Teşekkürler.


 
112'yi böyle şeyler için ararsanız meşgul etmiş ve başkalarını engellemiş olursunuz. Yaptırdığınız yeri arayabilirsiniz. İşyeriniz de bekleyebilir, büyük risk olan ciddi bir durum, sağlık raporu değil sonuçta.


  • kaset  (16.09.20 18:30:01) 
Yaptirdigim hastaneye ulaşamıyorum.


  • epistemic_regress  (16.09.20 18:46:28) 
E-Nabız'da covid sonuçları diye bir sekme var. T.C. kimlik numarası ile sorgu yapılabiliyor. Burayı deneyebilirsiniz.

enabiz.gov.tr
  • her seye atarlanan adam  (16.09.20 18:52:36) 
Oraya bakıyorum üç gündür ama bir şey görünmüyor.


  • epistemic_regress  (16.09.20 19:01:40) 
Belli oldu mu?


  • sta  (17.09.20 21:28:23) 
Evet bu sabah belli oldu. Negatifmis Allah'tan :)


  • epistemic_regress  (17.09.20 21:49:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.