[]

E-nabız kronik hastalık durumu

Arkadaşlar, sağlık bakanlığı tarafından açıklanan kronik hastalık listesinde olan obstrüktif akciğer hastalığım ve buna dair raporum var ama e-nabız sisteminde kronik hastalığınız bulunmamaktadır diyor. Bu yüzden işe gitmek zorunda kalıyorum. Gittiğim yerde çalışanların 2-3 gün önce görüştüğü komşusu, dayısı bilmem nesi hep korona şu an. Ben yakalanırsam büyük ihtimalle nefes sorunundan dolayı giderim de e-nabız’da görünmesi için ne yapmalıyım. Doktora az önce gittim ve doktorum tanıyı, raporu girdi ama sonuç hâlâ aynı.
 
Orası bence güncel değil. Benim ameliyatım, hastalığım hiçbir şey çıkmıyor. Dr sisteme girdiyse belki birkaç gün sürebilir çıkması ama nedense kronik ilaç kullanmam gereken hastalığım görünmüyor.


  • nick konusunda kararsizim  (16.09.20 16:36:17 ~ 16:37:49) 
geç güncelleniyor orası.
ayrıca kamu çalışanı için yzıyor raporda. özel sektörün dinleyeceğini zannetmiyorum.

  • sutlu nescafe  (16.09.20 18:14:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.