[]

Covid tedavisi gören/görmüş arkadaşlar

Merhaba.

Koku ve tat alamıyorum onun dışında hiçbir şeyim yok. Bir pcr yaptırdım negatif çıktı ama koku yok yani test hatalı diye ısrar ediyor ailem. Ben de odaya kapattım kendimi uğraşmak istemiyorum hastaneye gidip. Bana bu mantıklı geliyor çünkü hiçbir şeyim yok ailem de tutturdu pozitif çıkarana kadar test yaptır diyor. Tedavi olarak falan bi şey mi kaçırıyorum ben zaten böyle iyi olan insanlar evde kendi kendine yaşamıyor mu? Pozitif çıksam ne değişecek?


 
ben görmedim ama tanıdığım 2-3 kişi oldu pozitif olup evde tedavisi yapılan. 2-3 ilaç alıyorlardı günde, tedavi olarak bundan eksik kalmış olursunuz bu yüzden.


  • dahili meddah  (16.09.20 15:29:27) 
Geçmiş olsun. Pozitifim yatarak tedavi aldım. Birçok hastanin negatif olduğunu ama cigerlerinde buzlu cam görüntüsü olduğu için pozitif değerlendirildiğini gördüm. Giderseniz de Çift maske ile gidin, test yapılsın, tomografi çekerler belki ya da direkt ilaç tedavisine baslayabilirler. Çok çok geçmiş olsun


  • primetime  (16.09.20 15:39:25) 
Tek fark favipavir diye verilen ilaç. Yoksa yine evdesin yani.


  • infernalcadre  (16.09.20 16:48:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.