[]

Sarıyer Sahilde Bisiklet

Nereden kiralayalım? Haftasonu sabah erken, mümkünse 6-7 gibi açılan ve kask falan da veren bir yer var mı? Çayırbaşı’nda bir iki yer var sanırım ama iyi midir bilmiyorum.
 
o kadar erken gidiyorsan isbike vardı her yerde seçip alabilirsin.

kask zorunlu değil ve olmasın lütfen. o yüzden kask da takmayın.

kask bisiklet sporunun yayılmasının önündeki en büyük engellerden biri bence. gerek yok takmayın.
  • ozdek  (16.09.20 15:47:45) 
İsbike bana bayağı küçük gelir. Onlarla asfalttan giden de hiç görmedim zaten. Hep kaldırımdan gidiyorlar.


  • arnold schwarzeneger  (16.09.20 15:58:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.