[]

Oto koltuğu 9-36 kg

Kızım 2,5 yaşında 12-13 kg

Oto koltuğu almak istiyorum ama çok bilgim yok varmı önerebileceğiniz
Fiyat olarak çok yüksek fiyatlara çıkamam maksimum 350-400

ebebek in kendi ürünü nasıl sizce?


www.e-bebek.com

 
hocam ben yoyko almıştım 1.5 yıl önce. 180 derece dönebiliyor. Böylece rahatlıkla oturup içe dönderebiliyorsunuz. Memnunuz bayağı iyi bir ürün. Ancak fiyat olarak biraz daha pahalı olabilir.


  • kraldan cok kralci  (16.09.20 08:15:25) 
o yaşta ise artık 15-36lık modellerden alın. bunlar bebeklere uygun olduğu için büyüdüğü zaman iyi olmuyor.


  • nuisance  (16.09.20 10:14:47) 
Gidip yerinde görmek gerekli, hatta bebekle gidip bebeği de oturtup rahatlığına bakmak lazım.

Bel boşluğu için dizaynı iyi mi? ya da en azından küçük bir minder ile destek olabilecek bir yapısı var mı dikkat edin.

Yatmak için açı değişiyor mu dikkat edin.

E bebek kendi ürünleri kaliteli olur genelde, yanılmıyorsam biz de kendi markasını almıştık koltuk olarak.

Bu koltuğun bi özelliği de gövde sökülüp sadece oturak olarak kullanılabilirmiş bebek büyüyünce, bu da bir avantaj.
  • John Bloor  (16.09.20 10:22:39) 
bence daha kaliteli bir markanın ikinci ellerine bakın. oto koltuğu kesinlikle riske atılmayacak bir şey. ayrıca üzerine çocuğu oturtmadan kesinlikle almayın.

besafe veya römer gibi çarpışma testlerine falan girmiş markaların ikinci ellerine bakabilirsiniz. ayrıca 180 derece dönebilmesi çok da elzem bir özellik değil.
  • reanarchy  (16.09.20 10:22:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.