kapi kilidi ve demir kapi fiyati

dun aksam eve hirsiz girmis, biz yurt disinda yasadigimizdan komsular arayip haber verdi ve onlar ilgilendi.

celik kapinin 2 kilidini de kirmis ve kapinin ic mekanizmasini yamultmus.

2 kilit degisimine ( 1. sinifmis ) 450 tl, ic mekanizma duzeltmesine de 200 tl almis. toplam 4 saat fln ugrasmis ama tum kapinin ici sokulmus geri duzeltip takilmis.

sonra demirci bulduk kapinin disina demir yapacak cift kilitli olacak o da 800 tl istedi.

bu fiyatlar nasi sizce ?

Ben de yaptırmayı düşünüyorum, demircinin iletişimini bana da verirseniz sevinirim. Maalesef ki artık 800 TL bu gibi konularda önemli bir tutar değil. Bana gayet makul geldi. Bunun yanında madem yurt dışındasınız bir de kamera sistemi yaptırsanız epey caydırıcı olur.

  • msb  (15.09.20 09:43:56)
Demir kapı en sağlamı, çelik kapı aslında demir kapıya göre çok güvensiz. Adı çelik, ama gövde MDF!

Fiyatlar fahiş değil bence de.
  • John Bloor  (15.09.20 10:08:43)
bana da cok uygun geldi ondan sordum acikcasi. apartmanda kamera var bu 10. kez hirsiz girmesi, kamera umurlarinda degil, kapsonluyu cekip giriyorlar.

istanbul anadolu yakasindaysaniz veririm telefonunu ?
  • oscar  (15.09.20 10:12:41)
Mobildeyim mesaj atamadim, evet Anadolu yakasindayim alabilirim telefonunu, tesekkurler.

  • msb  (16.09.20 08:50:41)