Yürüyüş ayakkabısı

Herkese iyi geceler.

>Yürüyüş için çok rahat bir ayakabbı arıyorum. Yürürken değişik bir deneyim yaratacak, bu ayakkabı tam sana göre dediğiniz modeller var mı? Tartan pistte yürüyorum. Nike'dan Air özellikli bir şey almıştım,ne yazık ki ayakkabı sert. Skechers Light weight modeller nasıldır?

Uça uça yürüyeyim,kesfettigim için mutlu olayım ayakkabıyı istiyorum.

Marka farketmez. Asics pek beğenmiyorum görüntü olarak.

Nike pegasus serisini cok severim, bir inceleyin

  • balpolen  (15.09.20 00:27:03)
Skechers güzeldir ama uzun süreli formunu korur mu süphelerim var, Asics ile jel tabanı ile güzel diyorlar. ben bir ara tabanlık denemiş ve inanılmaz rahat etmiştim.

  • buck rogers  (15.09.20 00:52:38)
Skechers Go Walk 5-Qualify diye bir model aldım giyiyorum, aşırı memnunum.

Hem aşırı rahat/hafif, hem de normalde 1 yıldan uzun spor ayakkabı kullanamayan biriydim, bu 1,5 yıl oldu hala sağlam. Bozulursa aynısından bi daha alıcam.
  • plutongezegendegilmi  (15.09.20 01:19:41)
www.nike.com

www.adidas.com.tr

Bu iki modeli aldım, ikisinden de oldukca memnunum. Nike koşu ayakkabisi aslinda ama ben disarida da giyiyorum.

Azcik sert taban seviyosan nike'in; yok biraz yumuşak olsun diyosan da adidas'in modelini oneririm.
  • boyle buyurdum  (15.09.20 01:52:59)
New Balance 574 ile günde 10 km yürüyorum aldığımdan beri. Harika bir şey.

  • silverleaf  (15.09.20 10:37:54)
Begenmiyorum demissiniz ama Asics gel kayano Cok iyi bence. Ayakta yok hissi, 0 taban ağrısı.

  • 65 derece  (15.09.20 11:17:49)
Decathlon’un yürüyüş ayakkabıları gayet hafif ve rahat.

  • arnold schwarzeneger  (15.09.20 11:35:06)