[]

Yurtdışı seyahat izni- isveç

www.iatatravelcentre.com

Yakın zamanda gitmemiz gerekiyor. Benim oturum iznim var fakat babam da olacak yanımda, onun oturumu yok yeşil pasaportu var. Şuradaki koşullara bakarsak, birlikte seyahat etmemiz mümkün mü sizce? Ekstra izin belgesi almamız gerekir mi? Nereye sormalıyım?


 
aile kavramına kimin dahil olduğuna bağlı olarak mümkün görünüyor. yani aileden kastettikleri eş ve çocuklarsa mümkün değil, anne ve baba da aileden sayılıyorsa mümkün. konsolosluğu arayıp sorabilirsiniz emin olmak için.


  • i am 6 do you wanna be 9  (14.09.20 22:36:13) 
www.flypgs.com

İsveç başlığına bakılırda baban hiçbir şartta gidemez.
  • otopsicocugu  (14.09.20 22:57:43) 
şurada aile kavramını eş, partner ve çocuklar olarak tanımlamışlar yani babanız ile birlikte seyahat etmeniz mümkün görünmüyor. polisen.se

sadece şöyle bir ufak istisna var ancak sizin durumunuzda bu geçerli değil sanırım;

Parents to adult children are exempted from the entry ban only if they can document that they are relying on the person to whom they wish to reunite, for their financial support.
  • i am 6 do you wanna be 9  (14.09.20 23:15:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.