[]

Antakya'da oturulası semtler

Arkadaşımın Hatay - Altınözü'ne tayini çıktı.
Kendisi çok heyecanlı, kalacak yer ve yiyecek yemekleri araştırıyor :)

Fakat nerede ev tutması gerektiğine karar verememiş. Kendisi İzmir'den gidecek, sosyalliğe alışkın birisi. Tutmak istediği evin de çok eski bir yapı olmamasını istiyor.

Altınözü'ne rahatlıkla ulaşabileceği bir yer arıyor. Tayfur Sökmen kampüsü etrafında uygun fiyatlı evler varmış ama uzak görünüyor biraz.

Diğer konu ise güvenlik. Kendisi 23 yaşında, kadın.

Oralı pek tanıdığımız yok maalesef. Önerilerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.

 
Kampüs civarı evet altınözüne uzak düşer.
Kalacak yer olarak Altınözü'ne daha yakın olması açısından narlıca civarına bakabilir. Bayan için oturulası bir yer midir ona da bir şey diyemem doğrusu.

  • Erva  (15.09.20 07:07:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.