apple satıştan kaldırılmış ürünler

satıştan kaldırılmış ve klasik ürünler diye 2 ayrı kategori var. satıştan kaldırılmış ürünler için hiçbir şekilde servis desteği vermiyor mu apple? 2012 macbook pro'nun bataryasını değiştircektim. yarın arıcam ama sorayım dedim.

Olur mu canım öyle şey? iphone 11 çıktığında iphone 10 satıştan kalkıyor. 1 sene sonra servis desteğini mi kesecek?

Direkt Apple Store yardımcı olmasa bile Türkiye'de bir sürü yetkili servis var. Onlar değiştirir. Parasıyla nasıl olsa.
  • himmet dayi  (15.09.20 08:39:59 ~ 08:40:08)
support.apple.com

"Satıştan kaldırılmış ürünler 7 yıldan uzun bir süredir üretilmeyen ürünlerdir. Monster markalı Beats ürünleri ne zaman satın alındığına bakılmaksızın satıştan kaldırılmış ürün olarak kabul edilir. Apple satıştan kaldırılmış ürünlere verilen tüm donanım servislerini hiçbir istisna olmaksızın kesmiştir. Servis sağlayıcıları satıştan kaldırılmış ürünler için parça sipariş edemez."

duyuruda biri 10 yıl destek vermek zorunda yasal olarak demişti ama mesajı bulamadım.
  • black mamba  (15.09.20 12:19:07)