Kredi kartı

Bir mail geldi turkpost diye bir yerden,

x tarafından gönderilen kredi kartınız 06.05.10 tarihinde
kuryemiz aracılığıyla size ulaştırılmak istenmiş ancak adresinizde bulunamadığınızdan teslim edilememiştir.

diyor.

x bankasına kart için başvuruda bulunmamıştım, kartı almasam ne olur ki?

Alsan da kullanmadığın sürece bişey olmaz. Fakat 1 kez dahi kullanırsan kullanıma açılmış olur ve yıllık ücret tarzı şeylerle boğuşmak zorunda kalırsın.

  • nesenbilneben  (11.05.10 16:40:10)
Hiçbir şey olmaz. Aynı şeyi daha yenilerde bana bir banka yaptı. Maaş hesabı açtırdığım için kendi kendilerine bir kredi kartı layık görmüşler bana. Üç kere gönderdiler, üçünde de almadım. Sonra aradılar, ben de 'istemiyorum, başvuru bile yapmamıştım' deyince 'peki' deyip iptal ettiler. Yasal veya mali bir yükümlülük altında da kalmadım.

  • sapare aude  (11.05.10 16:40:52)
kartı almadan arayıp iptal ettiremezsiniz. alın kartı, üzerindeki müşteri numarasıyla arayıp, iptal ettirin. kafanız rahat olsun..

  • zozjotejmnk  (11.05.10 16:48:19)
kartı almadan da iptal ettirebilirsin. application ı yok edin dersin. kart zaten açık statüsünde değildir, bekleyen statüsündedir. ama ortada bi kart olduğu için her türlü iptal edilir.

  • let the game begin  (11.05.10 16:49:48)