numaralı gözlük fiyatları ne durumda şu an türkiye'de

selamlar,

1.25 gibi camında ekstra bir uğraş gerektirmeyen bir gözlük için fiyatlar nasıl durumda?

gözlüğüm çok eskimiş halde ve yenilemeyi düşünüyorum ancak viyana'da yaşıyorum buradan değil de türkiye'den alsam ne kadar kar yaparım diye merak ediyorum.

kesinlikle çok kar edersin.
türkiyede 80-90 tlye bile çerçeve bulabilirsin.
avusturyada bunu bulabilmek zor olur.
  • fempusay  (14.09.20 12:09:07)
Viyanada hartlauer’in boyle degisimli/sigortali programlari var, arkadasim oyle almisti, gayet memnun. (Camini kirmisti bir kez, sorun olmadan odediler)
bir de bazi optiklerin 100€ya cam dahil cerceve tarzi indirimleri oluyor. (Kind augenoptik iyiydi mesela)

  • kuehles blondes  (14.09.20 12:33:11)
yani birkaç yere baktım çerçeveye biraz olsun önem verdiğimden dolayı en ucuzuna kurtulamam da yaklaşık 4 yıl önce almıştım şu anki gözlüğümü türkiye'den 600tl civarı bir şey ödemiştim. bugün de o segmentte bir şeyler alacağımı düşünüyorum. enflasyon falan filanla birlikte almayı düşüneceğim şeyler 1000tlden aşağı değilse çok inanılmaz değmiyor.

  • viyana kangurusu  (14.09.20 12:52:36)