[]

Kilo veriyorum ama göbek kısmen az eriyor.

boyum 1.85, 85-86 kilodan 80 kiloya düştüm, göbek de eridi ama hala şu bel kısmında kemerin üzerinden hafif sarkan kısımları sıfırlayamadım. tek yaptığım spor günde 6-7 kmtempolu yürüyüş. ağırlık çalışma vs gibi işlere mi girmek lazım bu bel çevresini inceltmek için ?
 
(bkz: skinny fat)


  • AlsterWasser  (13.09.20 21:57:01) 
Şekerli beslenmek bel çevresi yağlanması yapar, olabildiğince kesin şekeri.
Farklı egzersizler sıkılaşmanız için çok işe yarayacaktır fakat bu konuda daha bilgili arkadaşlar yazsa daha iyi olur.

  • megalomaniac  (13.09.20 22:10:28) 
Aynı sorun için Chloe Ting önermişti duyurudakiler, kısa programlar var göbek için, tabii ki başlayamadım:)


  • kaset  (14.09.20 00:09:20) 
Vücut ağırlığıyla da olur başta. Daha fazla protein tüket bir de.


  • arnold schwarzeneger  (14.09.20 11:50:17) 
kas kütleni artıman lazım


  • yuzo  (14.09.20 12:23:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.