[]

carlsberg ekşi tat

bayağıdır carlsberg içerim ilk defa karşılaşıyorum. az önce açtığım ilk şişe rahatsız edici ekşi bir tada sahip. nedeni ne olabilir? üretim tarihi: 26 ağustos.
 
Ben son içtiğimdi kusacaktım carlsberg’i. Abartmıyorum. Tc sınırları içinde fav. biramdı. Mundar etmişler gibime geliyor.


  • Deathrow  (13.09.20 19:39:49) 
ne yediğinize göre tadı değişik gelebiliyor hocam.


  • jacoba benzer jojuk  (13.09.20 22:38:54) 
carlsberg ben de almıyorum artık son aldığımda beğenmemiştim. eskiden alırdım hep.


  • ruby elixir  (13.09.20 22:43:34) 
yeşil şişe mi? yeşil şişeler kahverengilere göre birayı korumakta kötü. diğer sebep ise tuborg yaklaşık bir yıldır yurt dışından hazır malt alıyor. iç piyasaya yetişemediğinden.


  • mikahakkinen  (14.09.20 00:06:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.