android app yaptım arkadaşa ismimi nereye yazayım

arkadaş kendi adıyla koydu google play storea. kendi adı maili yazıyor. açıklama kısmı da çok dar. adımı yazabilir ama saçmamı olur
ben ayrı google play hesabı açsam 2mizin adı geçebilirmi?
cv ye uygulamayı ekleyeceğim.uygulamada adım yazmazsa güvenilir olur mu?
uygulama benim değil arkadaşa yardımcı olmak için yaptım.tamamen üstümem alamam

Ben biseyi anlamadim. Yazdigimiz uygulamaların hepsini kendimize yapmiyoruz ki. Tabii ki disariya da yapiyoruz. Ve baskalarina yaptigimizda adimizi yazmiyoruz ki. Github a veya bilgisayardaki, buluttaki projelerimde duruyor. Cv ne şu kisiye şu uygulamayi yaptim diyorsun, sorarsa acikliyorsun. Inanmazsa kod uzerinde gosterirsin sen yazmadin mi sonucta ne korkuyorsun yahu anlatir ispatlarsin her türlü :)

Google play e o atti dersin inanmayacaklar mi sonucta şizofren misin kafana gore marketten bir uygulama secip bakin onu ben yazdim diyecek kadar :D
  • ananiyimioguz  (13.09.20 10:16:14 ~ 10:18:42)