kablosuz kulaklık tavsiyeniz var mı? 200 bilemedin 300 kusur üst limit

bu bud gibi olanlar yok mu hani çük kadar olanlar onlardan almayı düşünüyorum. var mı ben bunu kullanıyorum çok da araştırdım aşırı iyi bunu almayan kerizdir diyebileceğiniz bir model?

edit: tws deniyormuş onlara, tws'lerin de ucuzları bayağı bi dandikmiş galiba o yüzden normal kablolu kablosuzlar da olur

valla benim de o ilgimi çekmişti xiaomi ürünlerini genel olarak beğeniyorum. tek derdim mikrofonu nasıl mecbur kaldığımda konuşmamı alır mı biraz gürültülü ortamlarda?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.09.20 21:22:46)
KZ ZSN Pro, caz, flamenko vs gibi enstruman odaklı müzikler dinliyorum, fiyatına göre çok çok iyi. şimdi baktım kzkulaklik.com da 180 lira. kullananlar yanına gümüş yada altın kablo da alın diyor ama ben almadım belki ileride. malzeme kalitesi artık şu devir için standart. sağlamlık konusunda sıkıntı yaşamadım ama bu benim deneyimim, ne alırsanız alın elektronikte şans faktörü her zaman var.

önce stok sorun yada ekşide falan siteyi aratın, pandemi muhabbetlerine mal getirememiş olabilirler.
  • issiz karga  (12.09.20 21:31:30)
@issiz karga hocam kz zs6 kullanıyordum bu kadar düşük malzeme kaliteli kulaklık kullanmayalı uzun zaman olmuştu valla. ses iyi güzel de kablosu 1 senede perti çekti, kablonun kulaklığa bağlandığı yer de aldığımdan beri tek kulaklıkta fazla gevşekti çıkıp duruyordu. kz'ye yanaşmam bir daha.

Sony WIC310B aldım güvenilir bir tavsiye üzerine.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.09.20 14:51:33)