anadolu üniversitesi ikinci üniversite

bu sene buna kaydolacağım da bir sorum var.

sistem benim nereden mezunun olduğumu vs. otomatik olarak görebiliyor. diploma falan ibraz etmeme gerek var mı?

bir de sadece online kayıt mı olacak? yine belge vs. götürmeli yüz yüze kayıt muhabbeti var mı?

son olarak, sınavlar uzaktan mı olacak covid-19 nedeniyle?

teşekkürler.

istanbul üniversitesi auzef için söyleyeyim.. kayıt için evrak istenmiyor. sadece ücret yatırılıyor verilen süre içerisinde. aöf de muhtemelen öyledir. sınavlar eskiden yüz yüze idi ama online olacak büyük ihtimalle henüz açıklanmadı galiba.

  • jepa  (12.09.20 19:22:53)
Hayir, evet, hayir, evet.

  • marcelorios  (12.09.20 19:49:36)
AÖF adı üstünde mümkün olduğunca kimseyle muhattap olmadığın bir sistem. Kayıt için internet yeterli, sınavlar bi değişiklik olmazsa Online olur

  • infernalcadre  (12.09.20 20:00:32)
Aöf en son öğrencilik için gişelere sözleşme gibi bir zımbırtıyı imzalayıp getirme şartı koşuyordu, fotoğraf falan çekiyordu(1sene önce kaydolmuştum). Ama korona var diye istemez belki.

İü auzef hiçbir şey istemiyor. Parayı da sanal pos ile ödeyebiliyorsunuz
  • Unde bach canim  (12.09.20 20:13:53)