[]

Yüksek yastık kullanan var mı?

Şu yastıktan aldım ama çok yüksek geldiği için yatamadım. Zamanla alışılıyor mu? Bir de bunun gibi yastıklara kılıf geçiriyor musunuz?

www.yatasbedding.com.tr

Alma sebebim reflü. reflü yastığı olarak satılanları sevmedim.

 
Hocam bir arkadaşımda Reflü yastığı olarak satılanları hic sevemedi fakat şunu bulduk ;www.istikbal.com.tr
Cok ta memnun kaldı. Ekstradan bir haberdar edeyim dedim.

  • primetime  (12.09.20 18:35:54) 
Primetime in attığı yastığın eşdeğer benzerini yataştan aldım. Her gece onjnla uyuyorum. Yatağın çarşafının altına koydum. Çarşaf değiştirsem bile yeri sabit aynı şekilde duruyor.

Reflu için aldım. İlk başlarda garipti. Şimdi çok seviyorum.
  • mobydick  (12.09.20 18:48:39) 
Yüksek ve sert yastık kullanırım. Elyaflar falan rahatsız uyutuyor. En iyisi yün yastık.


  • pass  (12.09.20 19:38:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.