[]

kadın çorapları arasında kalite farkı olur mu

soyguncularin kafasina gecirdigi coraplardan bahsediyorum. gozenek capi degisiyor mu kalitesine gore ayrica kullandikca capak yapip lifsilesiyor mu.

boya yaparken topaklanmis daneleri arindirmak icin corap kullanmayi dusunuyorum. ama ne alacagim bilmiyorum. bir de netten alacagim. link gelirse bunu aliver diye memnun olurum.


 
Olur. Denye denen bir şey var, çorabın inceliğini/kalınlığını gösteriyor. Denye küçüldükçe çorap inceliyor, büyüdükçe kalınlaşıyor ve gözenekleri sıklaşıyor.

Çorap çok ince olursa kolayca delinir, kaçar. Boya süzecekseniz kalınca olsun, ucuzundan babanne çorabı işinizi görür.
urun.n11.com Şöyle bir şeyler. (Çamaşır çorap mağazasında, pazarda falan çok ucuza bulursunuz aslında, internetten alıp bir de kargo parası vermeye gerek yok.)
  • kobuzchu kiz  (11.09.20 18:30:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.