[]

Cast ajansı

Selam,

17 yaşında tanıdık yakışıklı, karizmatik bir dostum var ve oyunculuk/mankenlik ajanslarına başvurmuş fakat para kaptırmış. Bunu bugün gelip bana söyledi. Başka bir ajans da yine para yatırmasını isteyince yardım istedi. Ben de size sorayım dedim. Bildiğiniz güvenilir, sağlam ve dolandırıcı olmayan bir ajans var mı? Erbek ajansa baktım onun da başvuruları başlamamış.


 
Nereden dolandirilmak istiyorsa oraya yatırsın fark etmez.


  • allah yazdiysa bozsun  (11.09.20 13:51:56) 
www.erberk.com.tr

Hocam en geç haftaya açarlar. Bekleyin az daha :)


+duruyukullanicisi haklı. Hele İstanbul'daysa bi oyuncu kursuna yazılsın şu dönem geçince. Ordan da eğer gerçekten yakışıklıysa rol düşer.
  • lcha  (11.09.20 14:01:59 ~ 14:12:04) 
ya açsın bi instagram, youtube sağda solda çekilsin resim vs. dediğin kadar varsa bir mesaj gelir elbet.

1960 değil ki zaman. cast ajansına düz adam rolü için gidilir zaten. yakışıklı adamın ne işi var?
  • duyurukullanıcısı  (11.09.20 14:02:00) 
Sadri Alışık Kültür Merkezi'nin tiyatro kurslarına kaydolsun. Hem kendini geliştirir, hem de çevre edinir.
Oradaki öğrencileri sürekli reklamlara, dizilere çağırırlar / yönlendirirler.
Bir oyunda da rol alırsa yönetmenler çabuk fark eder,
  • ankarakecisi  (11.09.20 16:26:45) 
arkadaşınız oyunculuk mu istiyor mankenlik mi? ikisi tamamen farklı alanlar.
oyunculuk için yazayım.
iyi ajanslar / menajerler asla! para istemezler. bunun istisnası yoktur o yüzden böyle bir şey duyduğunda direkt kaçsın. sadece sunuma uygun profesyonel çekim fotoğrafları yoksa kendi cebinden bunu karşılamasını isteyebilirler, kişinin kendi işine de yarayacağı için bunda bir sakınca yok ama bunu bile bi tartsın önce.
yine aynı şekilde iyi ajansların / menajerlerin 'oyuncu alımı zamanı' da yoktur. erberk neden öyle bi tarih koymuş anlamadım ama erberk iyidir, açılınca başvurabilir.
onun dışında ajansların mail adresine fotoğraf, cv, varsa showreel gönderilir. dönüş alma ihtimali düşüktür :)
aklıma gelen iyi ajansları yazayım hepsiyle iletişime geçebilir; icon, people, renda güner, persona, artistanbul, blacklistt, gaye sökmen, abdullah bulut, talento, layla şirin
  • asisamus  (11.09.20 16:40:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.