[]

Salonu hangi renge boyamalıyım?

Merhaba
Koltuklarım haki yeşil, kitaplık ve yemek masası beyaz. Krem rengi iki berjerim var. Duvarda da haki yeşil kullanayım dedim ama ev çok karanlık olur diye korkuyorum. Emin olamadım.

Önerilere açığım.

Teşekkürler

 
Hardal sarı.


  • himmet dayi  (11.09.20 10:16:16) 
Sarı olabilir gibi geldi


  • elorelia  (11.09.20 10:16:19) 
Aydınlık gri tonları, mavi tonlu gri


  • freebird5406_2  (11.09.20 10:18:54) 
ben siyah yaptım tavsiye ederim. beyaz/krem eşyayla kontrast olur yakışır bence.

siyahla bile çok karanlık olmuyor aydınlatma iyiyse. 14w'lık 1521 lumenlik led philipslerden var 3 tane. aktif kullandığım çiftli duy 2 tane yanıyor bir tane de arka tarafta var.
  • konetsu  (11.09.20 10:23:55) 
palazzo 20, ben boyattım çok güzel renk.


  • walter white kilikli  (11.09.20 10:29:04) 
pinterest e khaki sofa diye yaz arat


  • silver apple  (11.09.20 14:06:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.