anime tavsiyesi talebi 2019-2020

10 gün önce sormuştum, Yakusoku no Neverland ve Dr Stone tavsiyelerini izledim ve beğendim.
Daha önce yakın tarihte izlediklerim
Vinland Saga
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba
Dorohedoro
Çok fazla takip edemiyorum 2019-2020'de neler kaçırdım? tavsiyesi olan var mı?

Son iki seneden şunları önerebilirim, tür belirtirseniz bu öneriler değişebilir:

2019:
- Dororo (2019'un en iyi animesi)
- Mob Psycho 100 (ilk sezonunu izlediyseniz)
- Kaguya-sama wa Kokurasetai (komikli, 2 sezonu çıktı)
- Shingeki no Kyojin'in 3. sezonu çıktı (yine daha önce izlediyseniz)
- Sarazanmai (bunu izlemeseniz de olur, yönetmeninin hayranı olduğum için yazmaktan kendimi alıkoyamıyorum)
- Mugen no Juunin Immortal (mangası çok daha iyi ama bu mangadan çıkacak en iyi anime budur)

2020 animeleri salgın sebebiyle bir miktar kısır kaldı. YnN'in bile ikinci sezonu bu sene çıkacaktı ama covid'den dolayı seneye ertelendi.
- Kakushigoto (pek sevimli)
- Great Pretender (son arc'ı bu ay çıkacak. 2020'nin en iyi animesi)

Golden Kamuy'un da yeni sezonu geliyor, ona da başlamanızı önerebilirim izlemediyseniz.
  • wish i could find a way to disappear  (11.09.20 00:02:36)