ölmeden önce yapmak isteyeceğiniz 3 şey ne olurdu?

sb. bir başka deyiş ile şunları kesin yap diyeceğiniz.

tek bir şey; helalleşmek. o an aklımda kalan canını yaktıgım ya da kalbini kırdıgım kim varsa onlarla ve tabiki bunu destekleyecek hisle. yani pişmanlıkla tevbe ederek helalleşmek. ölüp gitmişim, hala nefsimi doyurmayı planlamak istemezdim valla. zira yoklukla varlık arasında maddesel tatminimi savrula savrula yeterince yaşadıgımı düşünüyorum.

  • halboyle  (10.09.20 23:31:02)
Planktonların ışıldamasını görerek yüzmek
Sevdiklerimi emrivakiyle tatile götürüp koca bir oteli doldurmak
Karnımda baklavaları net olarak görmek <3
  • megalomaniac  (10.09.20 23:33:34)
bütün büyük kedilerin yavrularıyla oynayıp onları doyasıya öpmek.
Kuzey ışıklarını izlemek.
Vücuduma şekil vermek.
  • guitarissimo  (11.09.20 06:06:30 ~ 06:07:57)